آموزش پتینه مدرن و کلاسیک – مجازی و حضوری

آموزش پتینه کلاسیک و مدرن

اگر به این صفحه مراجعه کردید یعنی اینکه بدنبال آموزش یک حرفه درآمد زا و پولساز هستید و این دو حالت دارد!
یا شما هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با هنر پتینه ندارید و به توصیه دوستان و آشنایان و یا جستجو در گوگل و اینترنت و صفحات مجازی با این رشته هنری آشنا شده اید.
یا شما در این زمینه اطلاعات اولیه دارید بعنوان مثال نقاش ساختمان و یا نقاش هنری و فعال در سایر زمینه های هنری هستید.

در هر صورت به شما تبریک می گوییم! چون در هر کدام از دو گروه بالا هم که باشید، مجموعه رنگ و ابزار دات کام به شما کمک می کند تا به راحتی آموزش پتینه را فرا گرفته و از صفر تا صد این هنر را آموزش ببینید و شروع به کسب درآمد کنید.
چه در این زمینه تخصص داشته باشید و چه بخواهید خودتان را در کاری که انجام میدهید بروز کرده و درآمد بیشتری حاصل نمائید، انتخاب درستی انجام داده اید.

مجموعه رنگ و ابزار دات کام، اولین فروشگاه آنلاین در زمینه رنگ و ابزار هنری، پتینه، ساختمانی و اولین مرکز ترکیب رنگ آنلاین در ایران می باشد که علاوه بر فروش آنلاین، فروش حضوری را هم دارد، پس از مدتی از تاسیس فرایند فروش، بنا به نیازی که مشتریان داشتند بر آن شدیم تا آکادمی آموزشی رنگ و ابزار دات کام را با هدف آموزش پتینه مدرن و کلاسیک به صورت حرفه ای، راه اندازی نمائیم و با بکار گیری از مدرس حرفه ای در این حوزه، هنر و حرفه پتینه را به صورت مجازی و حضوری شروع به آموزش دادن نمودیم.

دوره مجازی آموزش پتینه:
در دوره مجازی آموزش پتینه شما از صفر تا صد این هنر را آموزش خواهید دید، آموزش از صفر یعنی اینکه شما حتی اگر هیچگونه پیش زمینه و دانش قبلی هم که نداشته باشید، این آموزشها به صورتی است که از رنگشناسی و شناخت ابزار و متریال و پایه مختلف رنگها شروع شده و گام به گام تا حرفه ای ترین نوع پتینه ها را آموزش خواهید دید.
دوره مجازی آموزش پتینه رنگ و ابزار دات کام را می توانید با عضویت در سایت و تهیه دوره پولساز پتینه شروع کنید، تمامی کلیپ های دوره همان لحظه پس از خرید شما در دسترس تان قرار خواهد گرفت و از طریق پنل کاربری خودتان می توانید برای همیشه به تمامی فایلهای آموزشی دسترسی داشته باشید.

آموزش هایی که شما در دوره مجازی آموزش پتینه خواهید دید:

آموزش مجازی پتینه کلاسیک و مدرن

نمونه کوچکی از دوره آموزش پتینه مدرن و کلاسیک:

 

در صورتی که مایل به شرکت در دوره های حضوری آموزش پتینه مدرن و کلاسیک هستید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02144736132 – 02144736131 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول دوره مجازی آموزش پتینه کلاسیک و مدرن:

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره مناسب برای تمامی افرادی که علاقه مند به یادگیری و اجرای هنر پتینه هستند که حتی هیچ اطلاعات اولیه هم ندارند مناسب است و همچنین برای افرادی که در زمینه نقاشی ساختمان، نقاشی هنری، ساخت تابلوهای دکوراتیو و… فعالیت می نمایند مناسب است.

من هیچگونه اطلاعات اولیه از رنگ و پتینه ندارم، آیا این دوره مناسب من می باشد؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، تمامی آموزش ها از صفر می باشد و افرادی که هیچگونه اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشند هم میتوانند این هنر را با آموزش های ما، آموزش ببینند.

چه تفاوتی بین دوره مجازی و حضوری است؟

اغلب سرفصل های آموزشی دوره حضوری و مجازی پتینه مدرن و کلاسیک یکسان می باشد.
تنها تفاوت در این است که در دوره حضوری، کلیه ابزار و متریال مورد نیاز جهت آموزش، از سمت آکادمی، در اختیار هنرجویان قرار میگیرد و در دوره مجازی شما برای انجام و شروع کار خود باید ابزار و متریال را جداگانه خریداری نمائید.

ابزار و متریال مورد نیاز خود را از کجا می توانم تهیه کنم؟

کلیه ابزار و متریال مورد نیاز خود را از فروشگاه رنگ و ابزار دات کام به آدرس https://www.RangOabzar.com بصورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری و یا از طریق واتساپ می توانید خریداری نمائید.

پس از خرید دوره مجازی آموزش پتینه، چگونه به آموزش ها دسترسی خواهم داشت ؟

به محض اینکه دوره مجازی را از سایت خریداری نمائید، دوره برای شما در حساب کاربری تان فعال شده و به تمامی فایلها دسترسی خواهید داشت و آموزش خود را می توانید شروع کنید.

تا چه زمانی به فایلهای دوره دسترسی خواهم داشت؟ آیا مدت زمان آن محدود است؟

خیر مدت زمان آن محدود نیست و مادام العمر به تمامی فایلهای آموزشی خود دسترسی خواهید داشت.

آیا دانلود فایلهای آموزشی، امکان پذیر است؟

به دلیل رعایت حقوق کپی رایت، شما نمیتوانید فایلها را دانلود کنید، اما همیشه از طریق پنل کاربری خود به فایلها دسترسی خواهید داشت.

آیا آکادمی رنگ و ابزار اپلیکیشن اندروید و iOS دارد ؟

بله، برای اندروید می توانید اپلیکیشن را دانلود کرده و برای iOS نیز می توانید نسخه وب اپلیکیشن را نصب کنید (لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید)

جهت خرید آنلاین دوره آموزش پتینه مدرن و کلاسیک اینجا کلیک کنید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوای محافظت شده !!